نقشه راه پیشنهادی ما

 • 1- اولین قدم ، یادگیری پایتون

  چرا پایتون ؟ مشاهده بیشتر

  پایتون یک زبان سطح بالا و همه منظوره و دارای کدهای بسیار خوانا می باشد. همچنین دارای منحنی یادگیری ملایم تری نسبت به سایر زبان های برنامه نویسی می باشد. python یک زبان شئی گرا، ساده، مفسری، open source، متناسب برای کارهای محاسباتی، علمی، مهندسی می باشد.

  اگر علاقه به یادگیری پایتون دارید نوین تک با دوره جامع پایتون در خدمت شماست.

 • 2- جاوا و اپلیکشن نویسی

  یکی از کارآمد ترین زبان های برنامه نویسی مشاهده بیشتر

  در حال حاضر برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان نرم‌افزار از صدها زبان برنامه‌نویسی استفاده می‌کنند، اما هیچ کدام به اندازه کاربرد جاوا پرکاربرد، همه‌کاره و قابل انتقال نیستند. به لطف مزایا و قابلیت‌های فراوان، این زبان برنامه‌نویسی در حدود ۲۵ سال است که برای صنایع، کسب و کارهای مختلف و شرکت‌های کوچک و بزرگ کاربرد دارد. کاربرد زبان برنامه نویسی جاوا به حدی است که این روزها بیش از ۵۰۰ شرکت بزرگ دنیا از این زبان به عنوان یکی از زبان‌های اصلی برنامه‌نویسی خود استفاده می‌کنند.

  اگر به یادگیری اپلیکیشن نویسی با جاوا علاقه دارید نوین تک شما را یاری می کند.

 • 3- آنالیز دیتا و یادگیری ماشین با پایتون

  دنیای کند و کاو داده ها مشاهده بیشتر

  تحلیل داده به سازمان‌ها کمک می‌کند تا داده‌ها را درک کنند و آن‌ها را به بینش‌های عملی تبدیل کنند. از این بینش‌ها می‌توان برای بهبود محصولات و خدمات، افزایش تجربه، ساده‌سازی عملیات و افزایش سودآوری استفاده کرد.

  برای یادگیری این حرفه نوین تک با شماست.

 • 4- پایگاه داده

  بهترین روش برای ذخیره و امنیت اطلاعات مشاهده بیشتر

  دیتابیس مجموعه ای از داده های ساختار یافته است که معمولاً به صورت الکترونیکی در یک سیستم کامپیوتری ذخیره می شود. یک پایگاه داده معمولاً توسط یک سیستم مدیریت پایگاه داده (DBMS) کنترل می شود. داده ها و DBMS، همراه با برنامه های کاربردی مرتبط با آنها، به عنوان یک سیستم پایگاه داده(database system) نامیده می شوند که اغلب به یک پایگاه داده(database) خلاصه می شود. در سطوح بالا برنامه های وب داده ها را در دیتابیس ها ذخیره می کنند و به روشی مفید به کاربران ارائه می دهند. برای مثال، Google داده‌های مربوط به جاده‌ها را ذخیره کرده و با رانندگی از طریق برنامه Maps، مسیرهایی را برای رفتن از یک مکان به مکان دیگر ارائه می‌کند.

  اگر به یادگیری دیتابیس علاقه دارید دوره های نوین تک برای شماست.

 • 5- یادگیری عمیق و شبکه های عصبی

  شیرجه در حل ماشین ها مشاهده بیشتر

  شبکه عصبی مصنوعی (Artificial Neural Network) که در واقع یک مدل‌سازی از مغز است، کاربردهای زیادی در علم و صنعت دارد. به عنوان مثال، سیستم تشخیص هویت گوشی‌های موبایل، خودرو‌های خودران و یا نرم‌افزارهای تغییر چهره و سن، از شبکه‌های عصبی مصنوعی استفاده می‌کنند.

  ما در این دوره نوین تک، به آموزش انواع شبکه‌های عصبی و پیاده‌سازی آن‌ها به کمک زبان برنامه‌نویسی Python پرداخته‌ایم.